Rūpnieciskās pārnēsājamās spēkstacijas B2B projektiem

YAZO ražo LiFePO4 industriālās pārnēsājamās spēkstacijas izplatītājiem, darbuzņēmējiem, nomas autoparkiem un OEM pircējiem. Klāsts ietver IP54 riteņu platformas un 6000 W augstas{4}}izvades platformas ar reģionālajām 120 V/240 V vai 230 V elektriskajām versijām.

Izvēlieties pēc izlaides līmeņa, aizsardzības prasības, paplašināšanas ceļa un galamērķa tirgus. Lai iegūtu sīkāku informāciju par slodzes plānošanu un izvietošanu, skatiet mūsuBūvniecības un attālās darbvietas enerģijas risinājums.

Saņemiet rūpnieciskās spēkstacijas ieteikumu

Izvēlieties industriālo platformu pēc projekta prioritātes

Pirms detalizētās elektriskās versijas salīdzināšanas izmantojiet produkta platformu, lai sašaurinātu projekta virzienu.

3600W Expandable Home Backup Power Station
R3 · 3072Wh · 3600W

IP54 mobilā darba vietas platforma

IP54 · 7000 W pārsprieguma · Y2-BAT līdz 15

Vispiemērotākais pircējiem, kuriem prioritāte ir izturīga riteņu šasija un 3kWh{1}}klases rūpnieciskā spēkstacija.

Skatīt R3
6000W 4608Wh Industrial Power Station
SP-6000 · 4608Wh · 6000W

Augsta{0}}izejas sprieguma platforma

ASV 120 V/240 V · EU 230 V · SP-BAT4608 līdz 8

Vispiemērotākais projektiem, kuriem nepieciešama spēcīgāka maiņstrāvas izvade vai reģionālā augstsprieguma{0}}iekārtu atbalsts.

Skatīt SP-6000
5040Wh LiFePO4 Expansion Battery
R5 · 5040Wh · 4000W–5000W

IP54 augstāka-rezerves platforma

IP54 · 7000 W maksimums · Y5-BAT līdz 15

Vispiemērotākais projektiem, kuriem nepieciešama lielāka iekšējā enerģijas rezerve, vienlaikus saglabājot IP54 rūpniecisko formātu.

Skatīt R5

 

Salīdziniet rūpniecisko spēkstaciju platformas

Modelis Bāzes ietilpība Maiņstrāvas izeja Aizsardzība Paplašināšanās
R3 3072 Wh 3600W · 7000W pārsprieguma IP54 Y2-BAT · līdz 15
SP-6000 4608 Wh 6000W · 9000W pārsprieguma — SP-BAT4608 · līdz 8
R5 5040 Wh EU 5000W / US 4000W IP54 Y5-BAT · līdz 15

R3 un R5 ir IP54 opcijas. SP-6000 izceļas ar lielāku jaudu un 120V/240V vai 230V elektrisko arhitektūru.

 

 

Rūpnieciskās spēkstacijas vairumtirdzniecībai un OEM piegādei

Kā rūpniecisko spēkstaciju ražotājs YAZO atbalsta vairumtirdzniecību, lielapjoma un oriģinālo iekārtu ražotāju piegādes, izmantojot IP54 un augstas{1}}izvades platformas. Praktiskā aptaujā ir jānosaka modeļa virziens, tirgus versija, daudzums un visas komerciālās prasības.

Platforma R3, SP-6000, R5 vai nepieciešamā izejas klase.
Konfigurācija Spriegums, frekvence, rozetes, izplešanās un uzlādes prasības.
Tirdzniecības joma Daudzums, privātā etiķete, iepakojums, rokasgrāmatas un dokumenti.

Par modeļa-līmeņa verifikāciju un galamērķa-tirgus dokumentiem skKvalitātes kontrole un testēšanaunSertifikāti un atbilstība.

 

Pirms pasūtīšanas apstipriniet elektrisko arhitektūru

Rūpnieciskajiem projektiem pirms piedāvājuma apstiprināšanas jāapstiprina galīgā elektriskā versija.

Galamērķa tirgus Valsts vai reģions pasūtītajai elektriskajai versijai.
Iekārtas spriegums 120V, 240V, 230V vai nepieciešamais slodzes spriegums.
Interfeisa prasība Frekvence, kontaktligzdas veids un jebkura augsta sprieguma{0}}prasība.

Ko iekļaut rūpnieciskās spēkstacijas piedāvājumā

Platforma R3, SP-6000, R5 vai nepieciešamā jaudas klase.
Elektriskā nepieciešamība Nepieciešamais spriegums un zināmais slodzes pieprasījums.
Projekta darbības joma Vides, daudzuma, paplašināšanas un OEM prasības.

 

 

Nepieciešams lietojumprogrammas-konkrēts enerģijas plāns?

Celtniecība un attālās darba vietas

Plānojiet rīku ielādes, startēšanas pieprasījumu, izpildlaiku, vietnes ekspozīciju un uzlādes stratēģiju.

Skatīt risinājumu

Ārkārtas reaģēšanas jauda

Plānojiet kritiskās slodzes, izvietošanas prioritātes, izpildlaiku un uzlādi uz vietas.

Skatīt risinājumu

Noma un pasākumu jauda

Plānojiet autoparku, slodzes klases un{0}}tirgus specifiskas elektriskās versijas.

Skatīt risinājumu

 

 

Rūpnieciskās spēkstacijas FAQ

Kurām YAZO rūpnieciskajām spēkstacijām ir IP54? +

R3 un R5 ir divas IP54 rūpnieciskās pārnēsājamās spēkstacijas platformas šajā produktu grupā.

Kad man vajadzētu izvēlēties SP-6000, nevis R3 vai R5? +

Izvēlieties SP-6000, ja galvenā prasība ir spēcīgāka maiņstrāvas izeja vai 120 V/240 V vai 230 V elektriskā versija.

Vai visas rūpnieciskās spēkstacijas izmanto vienu un to pašu izplešanās akumulatoru? +

Nē. R3 izmanto Y2-BAT, SP-6000 izmanto SP-BAT4608 un R5 izmanto Y5-BAT.

Vai rūpnieciskās spēkstacijas var piegādāt vairumtirdzniecības un OEM projektiem? +

Jā. Savā pieprasījumā norādiet platformas virzienu, tirgus versiju, daudzumu un projekta prasības.

Saņemiet rūpnieciskās spēkstacijas ieteikumu un piedāvājumu

Nosūtiet vēlamo platformu, sprieguma prasību, galamērķa tirgu un projekta apjomu.

Nosūtiet savas prasības

Ar skatu uz neskaitāmiem mazajiem kalniem (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. ir viens no uzticamākajiem rūpniecisko spēkstaciju ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Ar profesionālu ražošanas komandu mēs varam apmierināt lielākās daļas klientu vajadzības. Lūdzu, nekautrējieties vairumtirdzniecībā šeit no mūsu rūpnīcas vairumtirdzniecības augstas kvalitātes rūpnieciskās spēkstacijas, kas ražotas Ķīnā.

Nosūtīt pieprasījumu